كمربند لاغري ويبره حرارتي سوپرمكس توربو اصل

قيمت: 650,000 ريال

http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2121_1.jpg

ويژگي محصول : تك موتوره ، ويبره ، حرارت و نمايشگر ال سي دي
كمربند لاغري سوپر مكس توربو را مي توان انقلابي نوين در صنعت كمربند هاي لاغري دنيا دانست .
اين كمربند جديدترين نوع محصول لاغري مي‌باشد. با توجه به اينكه عملكرد آن بسيار موثرتر از كمربند هاي ويبره موجود در بازار است و حداقل بازدهي آن دو برابر كمربندهاي ويبروشيپ ديگر مي‌باشد.
به دليل اينكه از طريق لرزش ، ورزش ايجاد مي‌كند و از طريق ماساژ چربي‌هاي زائد را مي سوزاند ، اين كمربند در نوع خود بي‌همتاست.
با اينكه مدت كمي از ورود اين كمربند لاغري به بازار مي گذرد اين محصول به خاطر قابليت هاي منحصر به فرد خود به سرعت بازار هاي جهاني محصولات لاغري را تسخير كرده و با قابليت هاي منحصر به فرد خود حتي توجه پزشكان و فيزيوتراپيست هاي نامدار دنيا را به خود معطوف داشته است
بطوري كه اين محصول در اين مدت كوتاه تجويز بسياري از پزشكان ، مربيان لاغري و فيزيوتراپيستها براي چربي اضافه بدن، دردهاي مفصلي - عضلاني و آسيب ديدگي هاي ناشي از ضرب ديدگي و تمرينات ورزشي شده است.
دقت كنيد:
سوپر مكس توربوي اصل ساخت چين و تحت ليسانس اسپانياست و فريب تبليغات كاذب كه ميگويند محصول كاناداست و محصول را به دوبرابر قيمت ميفروشند نخوريد. اين محصول از كيفيت بالايي برخوردار است.
كمربند لاغري سوپر مكس توربو علاوه بر قابليت استفاده براي رفع چربي و چاقي در ناحيه كمر، ران و باسن، اين قابليت را دارد تا براي عضلات بازوها، ساق پا، دور سينه و سر شانه ها استفاده شود. همينطور اين محصول را مي توان جهت تسكين كوفتگي، كشيدگي يا خستگي عضله در تمام نواحي بدن مثل گردن، سرشانه ها، بازو ها، دور سينه، شكم، كمر و بخصوص براي ديسك كمر ، ران ، باسن و عضلات ساق پا به صورت ماساژور و تسكين دهنده استفاده نمود.
كمربند پرقدرت لاغري سوپر مكس توربو با توان بالاي 55 وات براحتي امر فيزيوتراپي و ايجاد گردش خون بالا را درموضع بوجود مي آورد علاوه بر آن اين دستگاه مجهز به چيپ كنترل برنامه ماساژ بوده و با برنامه هاي از پيش تعيين شده توسط مهندسين طراح اين تكنولوژي دستگاه قادر خواهد بود تا با روش هاي بسيار علمي عمليات فني خود را بسهولت تمام كنترل و نهايي نمايد
لذا كليه كاربران بدون هيچگونه مشكلي ميتوانند با استفاده از اين برنامه ها تمامي اعضاء مورد نظر بدن خود را علاوه بر ماساژ و بدست آوردن آرامش با مكانيسمي علمي به شكل طبيعي خود بازگردانند ، چرا كه تجمع بافت هاي چربي بخصوص در قسمتهايي از بدن كه مشهود نيز هست باعث ناموزوني اندام گشته و علاوه بر ايجاد مشكلات رواني باعث مشكلات سلامتي نيز ميگردند .

روشهاي خريد اين محصول:
1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


برخي از امكانات و قابليتها:

  • انقلابي نوين در صنعت كمربند هاي لاغري دنيا
  • شامل : يك كمربند لاغري و ماساژور ويبره حرارتي Super Max Turbo
  • بهمرها يك آدابتور - يك ريموت تصويري (كنترل ) - يك كيف محافظ
  • رفع چربي و چاقي در ناحيه كمر، ران و باسن
  • قابل استفاده براي عضلات بازوها، ساق پا، دور سينه و سر شانه ها