ماساژور صورت چند سر

2282 قيمت: 250,000 ريال روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و يا واريز به حساب فروشنده

http://shopsoft.ir/images/products/zomorod_2282_2.jpg


آخرين و پيشرفته‌ترين دستگاه زيبايي پوست صورت و بدن
سفيد كننده، محو كننده لك‌ها، ضد چين و چروك، حذف كننده چربي، شفاف كننده پوست و جلوگيري از پيري زودرس، داراي 4 سر + يك سر پاك كننده آرايش (جهت استفاده شخصي و سالني)
از اين محصول ميتوان در موارد زيراستفاده نمود:
1) سفيد كنندگي و تميز كردن منافذ پوست: در اين تمرين با ايجاد ماساژي ملايم بر سلولهاي داخلي پوست ،فعاليت سلولي درآنها را افزايش داده، كورتكس سلولهاي پوستي را نرم كرده ومنافذ آن را تميزمي نمايد.
2) از بين بردن لكهاي آكنه: در اين تمرين با ايجاد ماساژ برلايه هاي داخلي تر پوست لخته ها را باز كرده،عروق پوست را گشاد نموده سوخت و سازسلولي را افزايش داده ،جريان گردش خون را بهبود بخشيده و لكهاي موجود را از بين برده و از ايجاد لكهاي جديد جلوگيري مي نمايد.

3) صاف كردن چروكها :اين تمرين از پيري و شكستگي پوست جلوگيري نموده و باعث نفوذ هر چه عميق تر مواد مغذي موجود در كرم درپوست و در نتيجه تغذيه و مرطوب شدن پوست ميگردد نتيجه ؟ چروكها و خطوط روي پوست بتدريج از بين ميروند.
4) از بين بردن پيله و سياهي زير چشم : با استفاده از اين تمرين و اثرحرارتي حاصله ، جريان گردش خون افزايش يافته و آب و چربي انباشته شده موضعي پراكنده شده و در نتيجه پيله و سياهي زيرچشم تدريجا از بين خواهد رفت.
5) از بين بردن چروكهاي چشم : با استفاده از اين تمرين جريان گردش خون بطور موثري افزايش يافته و كرم تقويتي مرطوب كننده عميقا در پوست نفوذ داده ميشود. بدين ترتيب رطوبت مورد نياز تامين شده و چروكهاي دور چشم تدريجا از بين خواهند رفت.
از اين محصول ميتوانيد هم براي صورت و هم بر روي ساير قسمتهاي بدن مانند : گردن ، شانه ها سينه ، شكم ، رانها ، ... استفاده نمائيد. آخرين و پيشرفته‌ترين دستگاه زيبايي پوست صورت و بدن ...