دستگاه وكيوم ويبره روناس طب با مجوز بهداشت  قيمت: 850000 ريالhttp://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2067_1.jpgدستگاه وكيوم معمولي با ويبره از نظر كاركرد به يك صورت ميباشند با اين تفاوت كه دستگاه وكيوم ويبره به علت ويبريشن نتيجه اي سريعتر خواهد داشت و براي زود انزالي موثرتر است.
مشكلات نعوظ غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلـ.ت، به عـلت مشكلات روانزادي يا بيماريها و يا عــدم ورود حجم خون كافــي به درون بافت آلـ.ت مي باشد . لذا اين وسيله با استفـاده از مكانيـــزم مكش يا پمپاژ بهمراه ويبريشن؛ باعث ورود حجم خون كافي درون بافتـهاي اسفنجــــي شده و حجم بافتها را افزايش ميدهد و باعث گشاد شــدن سينوزوييـــدها و وريـــدها مي شود كه در نتيجه حجم خون در گــردش، در آلـ.ت بالاتـــر مـي رود و نعـوظ كامل را نتيجه مي دهد، كه به نوعـي تقــويت و توانبخشي را نيـــز به واسطه پر و خالـــي شدن بافت آلـ.ت از خــون( انقباض و انبساط ) به وجــود مي آورد .
از آنجا كه عملـكرد اين دستــگاه مطابق با مكانيــزم طبيعي آلـ.ت تناسلي مي باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه يا مشكلاتي است كه به دليل مصرف برخي داروها پيش مي آيد.
اين وسيله به دو صورت زير كاربرد دارد:
* قبــل از نزديكي ( به عنوان روشي جهت ايجاد نعوظ ) .
* بصورت تمرين ( در طول درمان ) كاربرد دارد .
* استفاده از ويبراتور دستگاه براي درمان مشكل زودانـزالي مردان.
دستگاه وكيوم ويبره” وسيله اي است پزشكي با طراحي منحصر به فرد كه باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد .
درمان انواع ناتواني هاي جنـ.سي با دستگاه وكيوم يكي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريكا است كه موثر و بي خطر مي باشد .
اين وسيله داراي مجوز و تاييديه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران مي باشد و انجمن اورولوژي ايران نيز كاربرد موثر اين وسيله درماني را تاييد نموده است .
از موارد ناتواني جنسي ذكر شده ميتوان كاهش جريان خون به آلـ.ت تناسلي و يا فقدان قدرت نگهداري خون در آلت را نام برد . اين دستگاه با تقليد از مكانيسم طبيعي نعوظ طراحي شده و قادر به ايجاد توانايي در بروز و نگهداري حالت نعوظ براي انجام امور جنـسي بوده و فرد نيازي به استفاده از دارو ندارد .

سيستم دستگاه جديد واكيوم :
براي ايجاد حالت نعوظ آلـ.ت درون محفظه شيشه اي قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلـ.ت افزايش يافته و حالت سفتي ايجاد مي شود. سپس حلقه فشاري در قاعده آلـ.ت قرار مي گيرد كه مانع از خروج خون داخل آلـ.ت گرديده و نعوظ حتي پس از برداشتن محفظه شيشه اي همچنان حفظ خواهد شد.
اين حالت نعوظ را مي توان براي مدت حداكثر سي دقيقه نگاه داشت و هر چند بار كه شخص نياز داشته باشد ميتوان آنرا تكرار نمايد . پس از برداشتن حلقه فشاري و برگشت خون، آلـ.ت به حالت طبيعي و اوليه خود باز خواهد گشت . دستگاه به سادگي جايگزين حالت طبيعي نعوظ شده و يكي از بهترين راههاي درمان ناتواني جنـ.سي در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحي مي باشد.
اين دستگاه بطور كاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت نعوظ در بيماران ديابتي ، بيماريهاي عروقي ، صدمات نخاعي ، اسكلروز متعدد ، جراحي پروستات و ناتواني هاي جنـ.سي ناشي از مشكلات روحي رواني ، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني ، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد
دستگاه وكيوم بدليل عوارض بسيار ناچيز و كارايي بسيار خوب در بيماران،مورد توجه روز افزون قرار گرفته است.
لازم به ذكر است پس از قرص وياگرا يا سيلدنافيلد ( اين قرص در تمام افراد قابل استفاده نيست و در افراد با مشكلات قلبي ممكن است خطرناك باشد ) استفاده از دستگاه وكيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در كشورهاي ديگر است. اين روش درماني بي خطر ترين ، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است . درد ناشي از استفاده از آن كه در درصد كمي از بيماران ممكن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف مي گردد.
بطور متوسط دو هفته زمان براي مسلط شدن شخص به نحوه استفاده از دستگاه لازم است . زمان لازم براي ايجاد نعوظ كامل بطور متوسط ۵/۲ دقيقه مي باشد و انزال در ۷۵% اشخاص با تاخير خارج مي گردد و در اغلب افراد باعث بهبود ارتباطات زناشويي مي گردد. در مقايسه با پروتز آلـ.ت بسيار ارزانتر، داراي عوارض كمتر ( جراحي پروتز وضعيت آلـ.ت را برگشت ناپذير مي سازد ) مي باشد و در تمامي موارد ناتواني جنـ.سي سودمند است و همين امر است كه باعث استقبال زياد بيماران شده است.
خوشبختانه تاكنون گزارشي در مورد عوارض شديد مثل تنگي مجرا و فيبروز آلـ.ت در استفاده صحيح از دستگاه وجود نداشته است .

* تاييد شده توسط GMP توليد در شرايط مطلوب
* داراي جايزه نوبل
* تاييد شده توسط انجمن ارولوژي بسياري از كشورهاي دنيا از جمله ايران
* تاييد شده توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران
* تاييد شده توسط سازمان نظام پزشكي و اداره كل تجهيزات پزشكي ايران
* داراي تاييديه CE اروپا
* داراي تاييديه FDA آمريكا
داراي مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ايران به شماره 7/71048/ك
دقت داشته باشيد كه برخي از افراد سودجو براي بفروش رساندن اجناس مشابه تقلبي خود از اين شماره مجوزها استفاده ميكنند اما شماره هاي قيد شده فقط و فقط براي محصولاتي كه در فروشگاه ما مشاهده ميكنيد اعتبار دارند.
روشهاي خريد اين محصول:
1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


برخي از امكانات و قابليتها:

  • تاييد شده توسط GMP توليد در شرايط مطلوب
  • داراي جايزه نوبل
  • تاييد شده توسط انجمن ارولوژي بسياري از كشورهاي دنيا از جمله ايران
  • تاييد شده توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران
  • تاييد شده توسط سازمان نظام پزشكي و اداره كل تجهيزات پزشكي ايران
  • داراي تاييديه CE اروپا
  • داراي تاييديه FDA آمريكا

  • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

           خريد دستگاه وكيوم ويبره روناس طب با مجوز بهداشت