كرم كينگ سايز اصل king size  قيمت: 270000 ريالhttp://shopsoft.ir/images/products/milad_1359_2179_2.jpg


كرم كينگ سايز اصل همراه با كد اصالت و هولوگرام نقره اي با كيفيت عالي نمونه اصل با قيمت مناسب
خريدار گرامي لطفا از خريد نمونه هاي ارزان قيمت و تقلبي خودداري فرماييد
كينگ سايز از همان شركت آلماني توليد كننده كرم لارگو به صورت تكامل يافته با تاثير و جذب فوق العاده
براي اولين بار در ايران كينگ سايز از همان شركت آلماني توليد كننده كرم لارگو به صورت تكامل يافته با تاثير و جذب فوق العاده ( در اين كرم جديد تمام نقطه ضعف ها برطرف شده است ) فقط تاكيد مي شود لارگو را به جاي كينگ سايز دريافت نكنيد زيرا برخي تا چندي پيش كرم لارگو را به جاي King Size معرفي ميكردند ولي شركت سازنده لارگو كينگ سايز را به صورت مجزا با كيفيتي بسيار عالي به بازار عرضه نمود
king size كينگ سايز محبوب ترين و قدرتمندترين محصول جهت درمان مشكلات جن سي آقايان بهترين كيفيت اصل و اورجينال با نازلترين قيمت
كرم كينگ سايز ( King Size ) يكي از محبوب ترين و قدرتمندترين محصولاتي است كه جهت درمان مشكلات جن سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. اين كرم موضعي مزاياي زير را دارا ميباشد : افزايش اندازه عضو تناسلي ، تسلط نسبي بر مدت زمان نزديكي ، افزايش گردش خون موضعي ، افزايش نعو ظ (شق پذيري) و افزايش سايز
توجه : مدت زمان مصرف كرم (طول درمان) بين 8 تا 12 هفته مي باشد. البته بعد از 6 هفته شما به سادگي مي توانيد اثر بخشي اين كرم را مشاهده نماييد . حجم هر تيوب از كرم لارگو معادل ۴۰ ميلي ليتر مي باشد. در صورت استفاده صحيح ، هر تيوب از كرم كينگ سايز را ميتوان به مدت ۴ هفته استفاده نمود.

روش مصرف كرم كينگ سايز: ابتدا آلت تناسلي خود را با آب گرم و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت كامل خشك كنيد. سپس آلت خود را با مقداري كرم چرب كرده و آن را به آرامي ماساژ دهيد تا محتويات كرم به صورت كامل جذب گردد. فعاليت فوق را هروز 2 بار انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف كرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد. دقت نماييد فاصله بين هر بار استفاده 8 ساعت باشد .

پرسش و پاسخ در ارتباط با كرم كينگ سايز:
سئوال : كرم كينگ سايز پس از جذب توسط پوست ، چگونه عمل مي كند ؟
پاسخ : كرم كينگ سايز داراي موادي است كه پس از جذب توسط پوست ، گردش خون را در ناحيه مورد استعمال به شدت افزايش مي دهد. همانطور كه مي دانيد عمده حجم اندام مردانه توسط بافت اسفنجي شكل و خون پذير كورپورا كاورنوسا (corpora cavernosa) اشغال شده است. عملكرد كرم كينگ سايز به نحوي است كه با افزايش جريان خون در بافت ياد شده سبب تكثير سلولي ، افزايش ظرفيت خون پذيري و توسعه بافت مذكور شده و در نهايت نتايجي را همچون افزايش حجم ، سايز و اندازه ، بهبود وضعيت شق پذيري و ... را به همراه دارد.
سئوال : چه مدت زمان طول ميكشد تا اثرات استفاده از كرم كينگ سايز نمايان شود ؟
پاسخ : با توجه به گزارش هاي دريافتي از سوي افرادي كه اقدام به مصرف اين كرم نموده اند ، انتظار مي رود كه نتايج استعمال كرم كينگ سايز از پايان هفته اول نمايان شود. لذا آنچه كمپاني سازنده توصيه كرده است ، استعمال كرم مذكور به مدت 8 الي 12 هفته ميباشد.
سئوال : حجم هر تيوب از كرم كينگ سايز چقدر است ؟
پاسخ : حجم هر تيوب از كرم كينگ سايز معادل 40 ميلي ليتر ميباشد. در صورت استفاده صحيح ، هر تيوب از كرم كينگ سايز را ميتوان به مدت 4 هفته استفاده نمود.
سئوال : آيا استفاده از كرم كينگ سايز داراي عوارض جانبي مي باشد ؟
پاسخ : خير. كرم كينگ سايز ساليان طولاني است كه در سر تا سر جهان ، به خصوص اروپا مورد استفاده قرار گرفته و هيچگونه عوارض جانبي براي كينگ سايز گزارش نشده است. همچنين در طول توزيع اين كرم در ايران ، هيچگونه گزارش منفي از سوي مشتريان به دست ما نرسيده است.
طبق آمارهاي كسب شده تقريبا 70 درصد از افراد در سراسر دنيا از كوچك بودن آلت تناسلي خود رنج برده و احساس حقارت مي كنند. كوچك بودن آلت تناسلي يك مرد اثرات بسيار بدي را در زندگي و فكر او دارد و حاصلش : افسردگي ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتي شدن ، سرخورده شدن از روابط جن سي و نارضايتي شريك جنـ.سي او و.... خواهد بود.
كرم كينگ سايز: شايد نام اين محصول براي آن دسته از افرادي كه كمي در ارتباط با محصولاتي از اين قبيل به جستجو و تحقيق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. كرم كينگ سايز يكي از محبوب ترين و قدرتمند ترين محصولاتي است كه جهت درمان مشكلات جن سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.

توسط اين كرم موضعي ميتوان به نتايج زير دست يافت
افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آلـ.ت تناسلي در حالت نعو ظ به صورت دائمي و مادام العمر. افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آل ت تناسلي در هنگام تحريك جـ.نسي كه از آن به عنوان سختي صخره ياد ميشود. تسلط بر زمان ، قدرت و كيفيت نزديكي.

درمان اضطراب و تشويش پيش از نز ديكي بهعلت پيدا كردن اعتماد به نفس از داشتن آلـ.تي خوش سايز افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق جنـ.سي و پر خون گرديدن كامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام ن ع و ظ به علت دارا بودن عوامل متسع كننده عروقي (Vasodilators) كه بر روي بافت هاي پيراموني آل ت تاثير ميگذارند
اورگـ.اسم شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (اورگـ.اسم به معني حالت رسيدن به اوج لذت جنـ.سي كه نهايتاً به انزال منجر ميشود) كرم كينگ سايز محصول كمپاني آلماني Inverma بوده و به عنوان يكي از برترين محصولات در جهت رفع مشكلات جنـ.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.
محصول مذكور به شدت در كشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد. علاوه بر استفاده از كرم به عنوان ماده موثر جهت درمان مشكلات جنـ.سي در آقايان ، ميتوان از يك سري تمرينات فيزيكي مكمل جهت دريافت نتيجه بهتر در كنار استفاده از كرم كينگ سايز King Size بهره جست
افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق ج ن سي و پر خون گرديدن كامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام ن ع و ظ به علت دارا بودن عوامل متسع كننده عروقي (Vasodilators) كه بر روي بافت هاي پيراموني آل ت تاثير ميگذارند
ا و ر گ ا س م شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (ا و ر گ ا س م به معني حالت رسيدن به اوج لذت جنـ.سي كه نهايتاً به انزال منجر ميشود)
كرم كينگ سايز محصول كمپاني آلماني Invermaبوده و بيش از 40 سال است كه به عنوان يكي از برترين محصولات در جهت رفع مشكلات جنـ.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. محصول مذكور به شدت در كشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد.
علاوه بر استفاده از كرم king size به عنوان ماده موثر جهت درمان مشكلات جنـ.سي در آقايان ، ميتوان از يك سري تمرينات فيزيكي مكمل جهت دريافت نتيجه بهتر در كنار استفاده از كرم king size بهره جستبراي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

كرم كينگ سايز اصل king size


برخي از امكانات و قابليتها:

 • درمان انزال زودرس در طولاني مدت
 • شفاف شدن پوست عضو تناسلي
 • افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي
 • افزايش گردش خون در اندام تناسلي كه بهبود وضعيت جنـ.سي فرد را به همراه دارد
 • تاريخ توليد 2010/8 - تاريخ انقضا 2016/8
 • محبوب ترين و قدرتمندترين محصول جهت درمان مشكلات جنـ.سي آقايان
 • تسلط نسبي بر مدت زمان نزديكي ، افزايش گردش خون موضعي ، افزايش شق پذيري
 • كرم كينگ سايز داراي شماره سريال و تاريخ انقضاء مخصوص شركت سازنده مي باشد
 • ساخت كمپاني بسيار معتبر و مشهور اينورما آلمان (Inverma Germany) (مخصوص مردان)
 • تضمين شده بر اساس ميزان تاثير گذاري و بازدهي براي مصرف كنندگان
 • تاثير فوق العاده بهتر و بيشتر اين محصول نسبت به محصولات قديم و مشابه
 • افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي
 • افزايش قدرت اور گاسم يا اوج لذت جنـ.سي
 • افزايش گردش خون در اندام تناسلي كه بهبود وضعيت جنـ.سي فرد را به همراه دارد
 • تحويل سريع براي تهران و شهرستان در كمتر از 48 ساعت با پست پيشتاز