كمربند لاغري استيم اوبلت

كمربند لاغري بخار استيم بلت اولين كمربندي لاغري مي باشد كه با توليد بخار سبب عرق بيشتر مي گردد و باعث مي شود در زمان كمتر به نتيجه مطلوب و بهتري برسيد.
در طراحي استيم بلت دانشمندان آلماني از جديدترين تكنولوژي جهان استفاده كرده اند كه براي از بين بردن چريبهاي قديمي و هم چربيهاي كه تازه هستند.
استيم بلت يا كمربند بخار از قدرت بخار كه باعث شكستن چربي هاي اضافه زير پوست مي شود و با بالابردن گردش خون و همچنين تعريق بسيار زياد كليه اين چربيهاي اضافه را بيرون مي كشد. عملكرد استيم بلت مانند يك سوناي بخار واقعي است البته نه سوناي خشك
قابل استفاده براي شكم - پهلو - سينه - ران - باسن و غيره به صورت موضعي

طرز استفاده از كمربند بخار استيم بلت : پس از اتصال لوازم دستگاه يعني اتصال لوله رابط به مخزن دستگاه و نيز به خود كمربند و ريختن آب توسط پيمانه مخصوص در مخزن مربوطه توسط قيف مخصوص آن را به برق زده و از طريق دكمه ON و OFF در پشت دستگاه آن را روشن مي نماييد .
در اين هنگام بايد دكمه چرخان دستگاه را در حالت آخر يعني Hi قرار داده تا چراغ دستگاه روشن شده و پس از چند دقيقه آب به جوش مي آيد و بخار توليد مي گردد در اين هنگام دكمه لغزان دستگاه را روي نقطه سوم قرار مي دهيد . البته با توجه به ميزان گرماي مورد نياز شما مي توانيد آن را در هر نقطه اي قرار دهيد اما در حالت معمول نقطه سوم بهترين حالت مي باشد .
در ضمن شما از طريق خود كمربند نيز مي توانيد ميزان دماي بخار را كنترل نماييد به اين صورت كه اگر گرما زياد شد از طريق يك دريچه كه باز و بسته مي شود مي توانيد بخار اضافي را خارج نماييد تا دما كم شود .

روشهاي خريد محصول:
1- دريافت وجه هنگام تحويل كالا: در اين روش كالا براي شما ارسال شده و 3 تا 5 روز كاري به دستتان رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال ( براي اين محصول 5000 تومان) را هنگام دريافت كالا به مامور پست ميدهيد.
2- واريز وجه به حساب( خريد نقدي): كه كالا ظرف 2 تا 3 روز كاري به دستتان رسيده و هزينه ارسال نيز رايگان است.


برخي از امكانات و قابليتها:

  • توليد بخار سبب عرق بيشتر و اب شدن سريع چربي ها مي گردد
  • جديدترين تكنولوژي جهان
  • محرك قوي چربي
  • قدرت بخار باعث شكستن چربيهاي اضافه زير پوست مي شود
  • بالا برنده گردش خون
  • با استفاده از استيم بلت داراي پوستي بدون ترك و شفاف خواهيد شد
  • از بين بردن تركهاي پوستي و درمان درهاي عضلاني
  • از بين برنده كليه تركهاي ناشي از حاملگي ، چاق و لاغري و دردهاي مزمن روماتيسمي