كرم كينگ سايز اصل king size

سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

كرم كينگ سايز اصل king size  قيمت: 270000 ريالhttp://shopsoft.ir/images/products/milad_1359_2179_2.jpg


كرم كينگ سايز اصل همراه با كد اصالت و هولوگرام نقره اي با كيفيت عالي نمونه اصل با قيمت مناسب
خريدار گرامي لطفا از خريد نمونه هاي ارزان قيمت و تقلبي خودداري فرماييد
كينگ سايز از همان شركت آلماني توليد كننده كرم لارگو به صورت تكامل يافته با تاثير و جذب فوق العاده
براي اولين بار در ايران كينگ سايز از همان شركت آلماني توليد كننده كرم لارگو به صورت تكامل يافته با تاثير و جذب فوق العاده ( در اين كرم جديد تمام نقطه ضعف ها برطرف شده است ) فقط تاكيد مي شود لارگو را به جاي كينگ سايز دريافت نكنيد زيرا برخي تا چندي پيش كرم لارگو را به جاي King Size معرفي ميكردند ولي شركت سازنده لارگو كينگ سايز را به صورت مجزا با كيفيتي بسيار عالي به بازار عرضه نمود
king size كينگ سايز محبوب ترين و قدرتمندترين محصول جهت درمان مشكلات جن سي آقايان بهترين كيفيت اصل و اورجينال با نازلترين قيمت
كرم كينگ سايز ( King Size ) يكي از محبوب ترين و قدرتمندترين محصولاتي است كه جهت درمان مشكلات جن سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. اين كرم موضعي مزاياي زير را دارا ميباشد : افزايش اندازه عضو تناسلي ، تسلط نسبي بر مدت زمان نزديكي ، افزايش گردش خون موضعي ، افزايش نعو ظ (شق پذيري) و افزايش سايز
توجه : مدت زمان مصرف كرم (طول درمان) بين 8 تا 12 هفته مي باشد. البته بعد از 6 هفته شما به سادگي مي توانيد اثر بخشي اين كرم را مشاهده نماييد . حجم هر تيوب از كرم لارگو معادل ۴۰ ميلي ليتر مي باشد. در صورت استفاده صحيح ، هر تيوب از كرم كينگ سايز را ميتوان به مدت ۴ هفته استفاده نمود.

روش مصرف كرم كينگ سايز: ابتدا آلت تناسلي خود را با آب گرم و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت كامل خشك كنيد. سپس آلت خود را با مقداري كرم چرب كرده و آن را به آرامي ماساژ دهيد تا محتويات كرم به صورت كامل جذب گردد. فعاليت فوق را هروز 2 بار انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف كرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد. دقت نماييد فاصله بين هر بار استفاده 8 ساعت باشد .

پرسش و پاسخ در ارتباط با كرم كينگ سايز:
سئوال : كرم كينگ سايز پس از جذب توسط پوست ، چگونه عمل مي كند ؟
پاسخ : كرم كينگ سايز داراي موادي است كه پس از جذب توسط پوست ، گردش خون را در ناحيه مورد استعمال به شدت افزايش مي دهد. همانطور كه مي دانيد عمده حجم اندام مردانه توسط بافت اسفنجي شكل و خون پذير كورپورا كاورنوسا (corpora cavernosa) اشغال شده است. عملكرد كرم كينگ سايز به نحوي است كه با افزايش جريان خون در بافت ياد شده سبب تكثير سلولي ، افزايش ظرفيت خون پذيري و توسعه بافت مذكور شده و در نهايت نتايجي را همچون افزايش حجم ، سايز و اندازه ، بهبود وضعيت شق پذيري و ... را به همراه دارد.
سئوال : چه مدت زمان طول ميكشد تا اثرات استفاده از كرم كينگ سايز نمايان شود ؟
پاسخ : با توجه به گزارش هاي دريافتي از سوي افرادي كه اقدام به مصرف اين كرم نموده اند ، انتظار مي رود كه نتايج استعمال كرم كينگ سايز از پايان هفته اول نمايان شود. لذا آنچه كمپاني سازنده توصيه كرده است ، استعمال كرم مذكور به مدت 8 الي 12 هفته ميباشد.
سئوال : حجم هر تيوب از كرم كينگ سايز چقدر است ؟
پاسخ : حجم هر تيوب از كرم كينگ سايز معادل 40 ميلي ليتر ميباشد. در صورت استفاده صحيح ، هر تيوب از كرم كينگ سايز را ميتوان به مدت 4 هفته استفاده نمود.
سئوال : آيا استفاده از كرم كينگ سايز داراي عوارض جانبي مي باشد ؟
پاسخ : خير. كرم كينگ سايز ساليان طولاني است كه در سر تا سر جهان ، به خصوص اروپا مورد استفاده قرار گرفته و هيچگونه عوارض جانبي براي كينگ سايز گزارش نشده است. همچنين در طول توزيع اين كرم در ايران ، هيچگونه گزارش منفي از سوي مشتريان به دست ما نرسيده است.
طبق آمارهاي كسب شده تقريبا 70 درصد از افراد در سراسر دنيا از كوچك بودن آلت تناسلي خود رنج برده و احساس حقارت مي كنند. كوچك بودن آلت تناسلي يك مرد اثرات بسيار بدي را در زندگي و فكر او دارد و حاصلش : افسردگي ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتي شدن ، سرخورده شدن از روابط جن سي و نارضايتي شريك جنـ.سي او و.... خواهد بود.
كرم كينگ سايز: شايد نام اين محصول براي آن دسته از افرادي كه كمي در ارتباط با محصولاتي از اين قبيل به جستجو و تحقيق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. كرم كينگ سايز يكي از محبوب ترين و قدرتمند ترين محصولاتي است كه جهت درمان مشكلات جن سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.

توسط اين كرم موضعي ميتوان به نتايج زير دست يافت
افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آلـ.ت تناسلي در حالت نعو ظ به صورت دائمي و مادام العمر. افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آل ت تناسلي در هنگام تحريك جـ.نسي كه از آن به عنوان سختي صخره ياد ميشود. تسلط بر زمان ، قدرت و كيفيت نزديكي.

درمان اضطراب و تشويش پيش از نز ديكي بهعلت پيدا كردن اعتماد به نفس از داشتن آلـ.تي خوش سايز افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق جنـ.سي و پر خون گرديدن كامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام ن ع و ظ به علت دارا بودن عوامل متسع كننده عروقي (Vasodilators) كه بر روي بافت هاي پيراموني آل ت تاثير ميگذارند
اورگـ.اسم شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (اورگـ.اسم به معني حالت رسيدن به اوج لذت جنـ.سي كه نهايتاً به انزال منجر ميشود) كرم كينگ سايز محصول كمپاني آلماني Inverma بوده و به عنوان يكي از برترين محصولات در جهت رفع مشكلات جنـ.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.
محصول مذكور به شدت در كشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد. علاوه بر استفاده از كرم به عنوان ماده موثر جهت درمان مشكلات جنـ.سي در آقايان ، ميتوان از يك سري تمرينات فيزيكي مكمل جهت دريافت نتيجه بهتر در كنار استفاده از كرم كينگ سايز King Size بهره جست
افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق ج ن سي و پر خون گرديدن كامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام ن ع و ظ به علت دارا بودن عوامل متسع كننده عروقي (Vasodilators) كه بر روي بافت هاي پيراموني آل ت تاثير ميگذارند
ا و ر گ ا س م شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (ا و ر گ ا س م به معني حالت رسيدن به اوج لذت جنـ.سي كه نهايتاً به انزال منجر ميشود)
كرم كينگ سايز محصول كمپاني آلماني Invermaبوده و بيش از 40 سال است كه به عنوان يكي از برترين محصولات در جهت رفع مشكلات جنـ.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. محصول مذكور به شدت در كشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد.
علاوه بر استفاده از كرم king size به عنوان ماده موثر جهت درمان مشكلات جنـ.سي در آقايان ، ميتوان از يك سري تمرينات فيزيكي مكمل جهت دريافت نتيجه بهتر در كنار استفاده از كرم king size بهره جستبراي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

كرم كينگ سايز اصل king size


برخي از امكانات و قابليتها:

 • درمان انزال زودرس در طولاني مدت
 • شفاف شدن پوست عضو تناسلي
 • افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي
 • افزايش گردش خون در اندام تناسلي كه بهبود وضعيت جنـ.سي فرد را به همراه دارد
 • تاريخ توليد 2010/8 - تاريخ انقضا 2016/8
 • محبوب ترين و قدرتمندترين محصول جهت درمان مشكلات جنـ.سي آقايان
 • تسلط نسبي بر مدت زمان نزديكي ، افزايش گردش خون موضعي ، افزايش شق پذيري
 • كرم كينگ سايز داراي شماره سريال و تاريخ انقضاء مخصوص شركت سازنده مي باشد
 • ساخت كمپاني بسيار معتبر و مشهور اينورما آلمان (Inverma Germany) (مخصوص مردان)
 • تضمين شده بر اساس ميزان تاثير گذاري و بازدهي براي مصرف كنندگان
 • تاثير فوق العاده بهتر و بيشتر اين محصول نسبت به محصولات قديم و مشابه
 • افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي
 • افزايش قدرت اور گاسم يا اوج لذت جنـ.سي
 • افزايش گردش خون در اندام تناسلي كه بهبود وضعيت جنـ.سي فرد را به همراه دارد
 • تحويل سريع براي تهران و شهرستان در كمتر از 48 ساعت با پست پيشتاز  دستگاه وكيوم ويبره روناس طب با مجوز بهداشت  قيمت: 850000 ريال  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2067_1.jpg  دستگاه وكيوم معمولي با ويبره از نظر كاركرد به يك صورت ميباشند با اين تفاوت كه دستگاه وكيوم ويبره به علت ويبريشن نتيجه اي سريعتر خواهد داشت و براي زود انزالي موثرتر است.
  مشكلات نعوظ غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلـ.ت، به عـلت مشكلات روانزادي يا بيماريها و يا عــدم ورود حجم خون كافــي به درون بافت آلـ.ت مي باشد . لذا اين وسيله با استفـاده از مكانيـــزم مكش يا پمپاژ بهمراه ويبريشن؛ باعث ورود حجم خون كافي درون بافتـهاي اسفنجــــي شده و حجم بافتها را افزايش ميدهد و باعث گشاد شــدن سينوزوييـــدها و وريـــدها مي شود كه در نتيجه حجم خون در گــردش، در آلـ.ت بالاتـــر مـي رود و نعـوظ كامل را نتيجه مي دهد، كه به نوعـي تقــويت و توانبخشي را نيـــز به واسطه پر و خالـــي شدن بافت آلـ.ت از خــون( انقباض و انبساط ) به وجــود مي آورد .
  از آنجا كه عملـكرد اين دستــگاه مطابق با مكانيــزم طبيعي آلـ.ت تناسلي مي باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه يا مشكلاتي است كه به دليل مصرف برخي داروها پيش مي آيد.
  اين وسيله به دو صورت زير كاربرد دارد:
  * قبــل از نزديكي ( به عنوان روشي جهت ايجاد نعوظ ) .
  * بصورت تمرين ( در طول درمان ) كاربرد دارد .
  * استفاده از ويبراتور دستگاه براي درمان مشكل زودانـزالي مردان.
  دستگاه وكيوم ويبره” وسيله اي است پزشكي با طراحي منحصر به فرد كه باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد .
  درمان انواع ناتواني هاي جنـ.سي با دستگاه وكيوم يكي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريكا است كه موثر و بي خطر مي باشد .
  اين وسيله داراي مجوز و تاييديه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران مي باشد و انجمن اورولوژي ايران نيز كاربرد موثر اين وسيله درماني را تاييد نموده است .
  از موارد ناتواني جنسي ذكر شده ميتوان كاهش جريان خون به آلـ.ت تناسلي و يا فقدان قدرت نگهداري خون در آلت را نام برد . اين دستگاه با تقليد از مكانيسم طبيعي نعوظ طراحي شده و قادر به ايجاد توانايي در بروز و نگهداري حالت نعوظ براي انجام امور جنـسي بوده و فرد نيازي به استفاده از دارو ندارد .

  سيستم دستگاه جديد واكيوم :
  براي ايجاد حالت نعوظ آلـ.ت درون محفظه شيشه اي قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلـ.ت افزايش يافته و حالت سفتي ايجاد مي شود. سپس حلقه فشاري در قاعده آلـ.ت قرار مي گيرد كه مانع از خروج خون داخل آلـ.ت گرديده و نعوظ حتي پس از برداشتن محفظه شيشه اي همچنان حفظ خواهد شد.
  اين حالت نعوظ را مي توان براي مدت حداكثر سي دقيقه نگاه داشت و هر چند بار كه شخص نياز داشته باشد ميتوان آنرا تكرار نمايد . پس از برداشتن حلقه فشاري و برگشت خون، آلـ.ت به حالت طبيعي و اوليه خود باز خواهد گشت . دستگاه به سادگي جايگزين حالت طبيعي نعوظ شده و يكي از بهترين راههاي درمان ناتواني جنـ.سي در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحي مي باشد.
  اين دستگاه بطور كاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت نعوظ در بيماران ديابتي ، بيماريهاي عروقي ، صدمات نخاعي ، اسكلروز متعدد ، جراحي پروستات و ناتواني هاي جنـ.سي ناشي از مشكلات روحي رواني ، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني ، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد
  دستگاه وكيوم بدليل عوارض بسيار ناچيز و كارايي بسيار خوب در بيماران،مورد توجه روز افزون قرار گرفته است.
  لازم به ذكر است پس از قرص وياگرا يا سيلدنافيلد ( اين قرص در تمام افراد قابل استفاده نيست و در افراد با مشكلات قلبي ممكن است خطرناك باشد ) استفاده از دستگاه وكيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در كشورهاي ديگر است. اين روش درماني بي خطر ترين ، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است . درد ناشي از استفاده از آن كه در درصد كمي از بيماران ممكن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف مي گردد.
  بطور متوسط دو هفته زمان براي مسلط شدن شخص به نحوه استفاده از دستگاه لازم است . زمان لازم براي ايجاد نعوظ كامل بطور متوسط ۵/۲ دقيقه مي باشد و انزال در ۷۵% اشخاص با تاخير خارج مي گردد و در اغلب افراد باعث بهبود ارتباطات زناشويي مي گردد. در مقايسه با پروتز آلـ.ت بسيار ارزانتر، داراي عوارض كمتر ( جراحي پروتز وضعيت آلـ.ت را برگشت ناپذير مي سازد ) مي باشد و در تمامي موارد ناتواني جنـ.سي سودمند است و همين امر است كه باعث استقبال زياد بيماران شده است.
  خوشبختانه تاكنون گزارشي در مورد عوارض شديد مثل تنگي مجرا و فيبروز آلـ.ت در استفاده صحيح از دستگاه وجود نداشته است .

  * تاييد شده توسط GMP توليد در شرايط مطلوب
  * داراي جايزه نوبل
  * تاييد شده توسط انجمن ارولوژي بسياري از كشورهاي دنيا از جمله ايران
  * تاييد شده توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران
  * تاييد شده توسط سازمان نظام پزشكي و اداره كل تجهيزات پزشكي ايران
  * داراي تاييديه CE اروپا
  * داراي تاييديه FDA آمريكا
  داراي مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ايران به شماره 7/71048/ك
  دقت داشته باشيد كه برخي از افراد سودجو براي بفروش رساندن اجناس مشابه تقلبي خود از اين شماره مجوزها استفاده ميكنند اما شماره هاي قيد شده فقط و فقط براي محصولاتي كه در فروشگاه ما مشاهده ميكنيد اعتبار دارند.
  روشهاي خريد اين محصول:
  1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • تاييد شده توسط GMP توليد در شرايط مطلوب
 • داراي جايزه نوبل
 • تاييد شده توسط انجمن ارولوژي بسياري از كشورهاي دنيا از جمله ايران
 • تاييد شده توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ايران
 • تاييد شده توسط سازمان نظام پزشكي و اداره كل تجهيزات پزشكي ايران
 • داراي تاييديه CE اروپا
 • داراي تاييديه FDA آمريكا

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

         خريد دستگاه وكيوم ويبره روناس طب با مجوز بهداشت


  دستگاه ترك سيگار

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  دستگاه ترك سيگار قيمت: 278000 ريال


  http://shopsoft.ir/images/products/erfanmarke_2161_1.jpg

  دستگاه ترك سيگار الكترو اسموك
  پديده اي بي نظير براي ترك سيگار در كوتاهترين زمان ممكن
  با استفاده از اين وسيله سلامتي را به خود و ديگران هديه دهيد!
  بهترين هديه براي كسي كه دوستش داريد و مناسب ترين وسيله براي افراد سيگاري …
  100 درصد تضميني و داراي يك سال گارانتي تعويض
  دستگاه الكترو اسموك بهترين وسيله براي ترك سيگار
  با استفاده از دستگاه الكترو اسموك E-Health Cigarette شما در كوتاهترين زمان ممكن سيگار را ترك خواهيد كرد!


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • اين محصول در ساير فروشگاه ها و بازار ايران بالاي 70 هزار تومان عرضه ميشود
 • بهترين وسيله براي ترك سيگار
 • بدون عوارض و بسيار راحت
 • عمرطولاني و مفيد بدون سيگار را با الكترواسموك به دست مي آوريد
 • شما با اين وسيله در مدت يك ماه سيگار را كنار مي گذاريد
 • داراي ۱۰ كارتريج اضافي
 • به همراه شارژر (فندكي ماشين ، USB كامپيوتر و برق خانگي) - دفترچه راهنما
 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد دستگاه ترك سيگار


  دستگاه وكيوم سينه بانوان با مجوز بهداشت  قيمت: 450000 ريال

  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2070_2.jpg  يك وسيله ضروري براي تمام خانمها در هر سني
  سيستم تلمبه و پمپ حجم دهنده سينه يا سالونمي
  سينه ها و كلا اندام يك خانم هم براي او و هم براي افرادي كه او را ميبينند بسيار مورد توجه ميباشد و ديده ميشود كه افرادي كه سينه هاي بزرگ و خوش فرم دارند ميتوانند از بهترين لباسها استفاده كرده و عموما از اندام مناسبي برخوردارند. معمولا اكثر خانمها به دنبال داشتن اينچنين سينه هايي هستند .
  رمز اين خواسته در يك دستگاه كوچك مي باشد كه 100 درصد نتيجه مثبت را خواهد داشت. دستگاه وكيم سينه يا سالونمي با پيروي از روش هاي علمي طراحي شده است و به عنوان يك محصول بين المللي موفق در زيبايي سينه ي خانم ها بيش از 20 سال است شناخته شده ميباشد. اين محصول نتيجه تحقيقات علمي انجام شده در طي ساليان پزشكان است و هيچ گونه دارو و يا تزريق را شامل نمي شود. روش كاربرد اين دستگاه كاملا ساده بوده و در يك دوره كوتاه به صورت موثر و بي خطر سينه را بزرگتر مي كند. اين محصول توسط صدها نفر زير نظر پزشك مورد استفاده قرار گرفته است كه اين موضوع ميزان موفقيت آنرا چشم گير تر مي كند.

  اين دستگاه براي درمان مشكلات زير مناسب مي باشد:
  1. قفسه سينه صاف با پستان هاي شل و افتاده
  2. نوك پستان چروك و جمع شده
  3. سينه هاي كوچك و رشد نيافته
  4. افتادگي سينه بر اثر شيردهي و يا افزايش سن و سال
  در صورتي كه اين دستگاه بر طبق دستورالعمل پيشنهاد شده مورد استفاده قرار گيرد ؛ نتيجه حاصل شده ثابت مي باشد .
  دستگاه دستگاه وكيم سينه يا سالونمي يك تلمبه بي نظير براي كامل كردن اندام و اندازه ي سينه مي باشد. دستگاهي ايمن و بي خطر كه بدون هيچ درد و ريسكي در كوتاه ترين زمان نتيجه اي مطلوب مي دهد. با وجود اين دستگاه ديگر نيازي به استفاده از سينه بند هاي پف كرده و يا ساير محصولات حجم دهنده ي موقت سينه نخواهيد داشت ، تنها با كاربرد اين دستگاه سينه هاي طبيعي خود را به بهترين نتيجه خواهيد رسانيد.

  چگونگي عملكرد دستگاه :
  اين دستگاه بافت هاي سينه را با تحريك چربي و مايعات اين بافت ها (به عنوان مهم ترين عامل بزرگ شدن سينه ) حجم سينه ها را افزايش مي دهد. همچنين تحريك سينه با استفاده از اين دستگاه باعث افزايش برخي هورمن ها ي زنانه (همچون استروژن) مي شود كه به رشد سينه كمك مي كند.
  روشهاي خريد محصول:
  1- دريافت وجه هنگام تحويل كالا: در اين روش كالا براي شما ارسال شده و 3 تا 5 روز كاري به دستتان رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال ( براي اين محصول 5000 تومان) را هنگام دريافت كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب( خريد نقدي): كه كالا ظرف 2 تا 3 روز كاري به دستتان رسيده و هزينه ارسال نيز رايگان است.


  براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد دستگاه بزرگ كننده سينه

  برخي از امكانات و قابليتها:

 • بزرگ كننده سينه
 • فرم دهنده سينه
 • برطرف كننده افتادگي و شل شدگي پوست
 • استفاده راحت و آسان
 • بازدهي و نتيجه بخشي بالا نسبط به محصولات مشابه
 • ماندگاري عمل عالي

  ماساژور گردن Pillow

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  ماساژور گردن Pillow   قيمت: 420000 ريال


  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2126_2.jpg

  اين ماساژور جديدترين نوع ماساژور گردن است كه بر اساس استانداردهاي روز اروپا طراحي و ساخته شده است . طراحي اين ماساژور به گونه اي است كه استفاده از آن در شرايط و محيط هاي مختلف به خصوص در محيط كار، هنگام رانندگي و نيز هنگام خواب بسيار آسان است و در رفع خستگي هاي روزانه و ايجاد تحرك مناسب در ناحيه گردن بسيار موثر است .
  روكش اين ماساژور از جنس ليكرا استاندارد و تاييد شده مي باشد كه با دانه هاي استيروفوم پلي استيرني پر شده است اين دانه ها حركت كنترل شده و دلپذيري به ماساژور ميبخشد و مثل يك ضربه گير مناسب جلوي هر گونه ضربات اضافي به عضلات و رگ هاي ناحيه گردن را مي گيرد.
  برخي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين محصول عبارتند از:
  *قابل تنظيم روي شش حالت حركتي مختلف براي انجام يك ماساژ كامل بر روي رگ ها و عضلات گردن
  *قابليت خاموش شدن خودكار پس از ۲۰ دقيقه كه استفاده از اين محصول در هنگام خواب را بسيار آسان مي كند.
  *افزايش مناسب گردش خون در رگ هاي ناحيه سر و گردن كه منجر به افزايش اكسيژن و خون رساني به مغز مي شود و به اين ترتيب در رفع ضعف و خستگي هاي روزانه بسيار موثر است.
  *رفع انقباض عضلات گردن با حركات مناسب كه منجر به رفع دردهاي ناحيه سر و گردن ، خستگي و نيز پيشگيري موثر از سكته هاي مغزي مي شود.
  *طراحي اين ماساژور به گونه اي است كه با سايز و فرم هاي مختلف گردن كاملا قابل انطباق است.

  روشهاي خريد اين محصول:
  1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • قابل تنظيم روي شش حالت حركتي مختلف براي انجام يك ماساژ كامل بر روي رگ ها و عضلات
 • قابليت خاموش شدن خودكار پس از ۲۰ دقيقه استفاده از دستگاه
 • افزايش مناسب گردش خون در رگ هاي ناحيه سر و گردن
 • رفع انقباض عضلات گردن با حركات مناسب
 • با سايز و فرم هاي مختلف گردن كاملا قابل انطباق است.
 • قابل استفاده با باطري
 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.  دمپايي ماساژور + سي دي افزايش قد

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  دمپايي ماساژور + سي دي افزايش قد قيمت: 420000 ريال


  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2127_2.jpg

  سيستم اين دستگاه در واقع يك شبيه ساز ورزش است كه با فركانسي نزديك به فركانس صوت فرمان مغز را براي عضلات شبيه سازي مي كند.
  اين عمل باعث شده تا عضله منقبض و منبسط شود. براثر اين انقباض وانبساط سوخت و ساز عضلات بالا رفته و چربي مصرف مي شود. از آنجا كه اين سيستم يك طرفه بوده يعني فقط فرمان انقباض را دستگاه صادر مي كند و انبساط عضله توسط مغز انجام مي گيرد باعث مي شود تا يك رابطه بين مغز ، كبد ، عضله و دستگاه ايجاد مي شود كه مغز به كبد فرمان مي دهد تا اسيد آمينه آزادكنـد.
  اين عامل باعث مي شود تا چربي و كلسترول تبديل به گلوكز شده و به مصرف سوخت و ساز بدن برسد.
  بنابراين شما تمامي علايم طبيعي ورزش مانند خستگي ، تعريق ، شادابي ، پس از ورزش را در عضلات خود احساس مي كنيد.از مزيت هاي اين دستگاه اين است كه نيروي وارده بر عضله در هنگام استفاده ازاين سيستم مانند ورزش معمولي در عضلات ديگر تقسيم نمي شود و فقط همان عضله مورد نظـر را تحريك مي كند. بنابراين تعداد دفعات تكرار اين عمل بسيار بيشتر از ورزش خواهد بود.
  دستگاهي سبك و زيبا با قدرت بالا جهت كاهش و افزايش حجم عضلات بدن و ماساژ كـف پا و جهـت رفـع خستـگي مي با شـد.

  روشهاي خريد اين محصول:
  1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين كالا مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • سيستم اين دستگاه در واقع يك شبيه ساز ورزش است
 • با فركانسي نزديك به فركانس صوت فرمان مغز را براي عضلات شبيه سازي مي كند.
 • باعث منقبض و منبسط شدن عضله مي شود
 • باعث مي شود تا يك رابطه بين مغز ، كبد ، عضله و دستگاه ايجاد مي شود
 • بهمراه اين دستگاه يكعدد سي دي آموزش حركات ورزشي مكمل جهت افزايش قد ارسال ميشود.

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.  ژل آميزشي دريمر پلي تايم با مجوز بهداشت   قيمت: 220000 ريال


  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2075_2.gif

  عصاره گل بابونه در تركيب اين ژل، داراي بيشترين ميزان فلاونوئيد، ترپنوئيد كومارين ، و اسپرومترها مي باشد كه باعث تنظيم ترشحات مهبلي و از ميان بردن بوي ناخوشايند اين ترشحات ، تقويت آميـ.ـزشي دستگاه تناسلي و كاهش التهابات آن در آقايان و بانوان و تقويت رحم شده و خواص ضد باكتري و ضد باكتري و ضد ويروسي دارد. بهداشت و سلامت دستگاه آميـ.ـزشـي را از ژل Dreamer از محصولات Play Time به ارمغان بگيريد .(حاوي عصاره آلوئه ورا و ويتامين B)

  روش استفاده : پيچ پمپ را باز كنيد ، با نرمش و ملايمت نازل را بر روي محل مورد نظر قرار داده و به مقدار نياز پمپ كنيد ، همچنين شما مي توانيد اين ژل را با همه كاندوم ها بويژه كاندوم هاي PLAY TIME استفاده كنيد . تنها كافيست مقدار مورد نياز از ژل را به ملايمت روي سطح بيروني كاندوم بماليد.

  روشهاي خريد محصول:
  1- دريافت وجه هنگام تحويل كالا: در اين روش كالا براي شما ارسال شده و 3 تا 5 روز كاري به دستتان رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال ( براي اين محصول 3000 تومان) را هنگام دريافت كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب( خريد نقدي): كه كالا ظرف 2 تا 3 روز كاري به دستتان رسيده و هزينه ارسال نيز رايگان است.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • ضدعفوني كننده و آنتي باكتريال
 • داراي هالوگرام تضمين كيفيت و استفاده از فناوري نانوسيلورها
 • روان كننده و ضد حساسيت
 • حاوي ويتامين ب 5 ، عصاره گل بابونه و عصاره آلوئه ورا(نرم كننده)
 • داراي تائييده و مجوز بهداشت
 • ساخت كشور فرانسه

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد توپ ايروبيك (جيم بال) بهمراه پمپ باد


  اسپري(گرم) تسكين درد Deep Heet

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  اسپري(گرم) تسكين درد اصل Deep Heet


  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2093_2.jpg

  تسكين علامتي از درد عضلاني، بورسيت و التهاب تاندون از جمله : كمر درد، سياتيك، fibrositis، رگ به رگ شدن، نژادها و درد روماتيسمي است. همچنين ، در صورت لزوم، توصيه مي شود قبل و بعد از ورزش استفاده شود.
  روش استفاده براي بزرگسالان و كودكان بالاي 5 سال : 2 تا 3 بار از فاصله 15 سانتي به نقطه آسيب ديده 3 بار در روز اسپري شود.

  روشهاي خريد محصول:
  1- دريافت وجه هنگام تحويل كالا: در اين روش كالا براي شما ارسال شده و 3 تا 5 روز كاري به دستتان رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال ( براي اين محصول 3000 تومان) را هنگام دريافت كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب( خريد نقدي): كه كالا ظرف 2 تا 3 روز كاري به دستتان رسيده و هزينه ارسال نيز رايگان است.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • تسكين علامتي از درد عضلاني
 • بورسيت و التهاب تاندون
 • كمر درد، سياتيك، fibrositis، رگ به رگ شدن
 • كاهش دردهاي روماتيسمي
 • محصولي بينظير از انگلستان

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد توپ ايروبيك (جيم بال) بهمراه پمپ باد


  دستگاه پرواكستندر مگنت دار روناس طب با مجوز بهداشت  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2064_1.jpg

  جديدترين دستگاه دراروپا جهت درمان ناتواني جنـ.سي ، افزايش قطر , درازا و سايز كلي آلـ.ت واصلاح انحراف آلـ.ت تناسلي مردان دستگاه كشنده عضو تناسلي در (Device Extender ) داراي تأييديه هاي مختلف علمي و سلامتي مي باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ايران و اتحاديه بهداشت اروپا (CE) تاييد و موفق به دريافت گواهينامه ( نوع۱) نيز گرديده است . كه تمامي اين موارد و همچنين شماره و ليبل وزارت بهداشت ايران بر روي محصول درج گرديده است
  داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي به شماره ۱۳۴۲۳/۷/ك داراي استاندارد ISO 13485:2003 تائيديه از وزارت صنايع و معادن

  نحوه ي استفاده: اين وسيله براحتي قابل جاگذاري و برداشتن از روي آ.ل.ت در ظرف كمتـــر از يك دقيقــه مـــي باشد كه هيچگونه وقتي از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوريـــكه به سهولت قابل استفــاده مي باشد. به نحويكه در هنگام پوشيدن از روي شلوار نمايان نيست و هيچ مزاحمتي جهت راه رفتن، نشستن، ايستادن و رانندگي شما ايجاد نمي كند.
  تفاوت اين دستگاه با دو نوع قبلي در پايه هاي پيش فرض براي تنظيم دقيق تر و از جنس نقره است اين دستگاه كاملترين دستگاه كشنده در دنيا ميباشد.

  روشهاي خريد اين محصول:
  1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 3 الي 5 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال (براي اين محصول مبلغ 5000 تومان) را هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 تا 3 روز كاري به دستتان ميرسد.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • افزودن به درازا و طول ، تاثير گذاري در ضخامت و سختي آ-لت تناسلي در حالت نعوظ
 • تاثيردرافزايش سايزكلي آ-لت تناسلي به شكل دائمي،باكاربردي آسان و بدون درد و عوارض
 • تاثير در افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آ-لت تناسلي در هنگام تحريك جنـ.سي
 • تاثير در اورگاسم ( Orgasm) شديد تر، فشرده ترو قوي تر( حالت اوج لذت جنـ.سي )
 • تاثير درخون رساني بهتر به آلت تناسلي و ترميم عروق آلـ.ت و موثر در ترميم بافت
 • تاثير در ميزان و شدت جريان خون در مناطق جنـ.سي (Genitals) و پر خون گرديدن كامل
 • ترّقي در كيفيت ، استقامت و ميل داشتن روابط جنـ.سي
 • تاثير در رفع انحرافات آلـ.ت بدون نياز به جراحي
 • تاثير در درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديكي
 • رشد بدون محدوديت آ-لت تناسلي (تا آخرين سايز دستگاه كه 20 سانت است)
 • تمامي نتايج بصورت دائمي ، مادام العمر و بدون بازگشت ميباشد
 • درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديكي (Stress & Anxiety)
 • شماره مجوز بهداشت 71049/7/ك

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  دستگاه پرواكستندر مگنت دار روناس طب با مجوز بهداشت


  http://shopsoft.ir/images/products/shop13382_1983_2.jpg  كپسول چاق كننده صورت محصول اورجينال آمريكا
  آيا از لاغري صورت خود رنج مي بريد ؟
  آيا از چين و چروك هاي صورت خود بخصوص هنگام خنديدن رنج مي بريد ؟
  آيا مي دانيد با چاقي صورت، خود به خود چين و چروك هاي آن نيز از بين مي رود و چهره شما بسيار جذابتر و لبخند شما با گونه هاي برجسته بسيار زيباتر جلوه مي كند ؟!

  كپسولهاي گياهي فت فيس بهترين محصول جهت چاقي و زيبايي و بشاشي صورت شما در كمترين زمان ممكن
  - براي آقا دامادهاو عروس خانم هايي كه بزودي مراسم عروسي دارند و مي خواهند در كمترين زمان ممكن چهره اي زيبا و بياد ماندني در فيلم عروسيشان داشته باشند .
  - براي پسر ها و دخترهاي جوان و بشاش كه از لاغري و وارفتگي صورت رنج مي برند .
  -براي كساني كه صورت ]آنها دچار پيري زودرس شده يا به هر دليلي داراي صورتي لاغر هستند
  اين محصول گياهي كه 100% بدون عوارض ميباشد با بهره گيري از فرمول گروويتامينهاي B+ويتامين E + امگا3 به شما صورتي زيبا و جذاب را هديه مي كند :
  - حاوي 16نوع اسيد آمينه است كه تمام اسيدهاي آمينه ي ضروري را شامل مي‌ گردد، حاوي 14 نوع مواد معدني به ويژه كروم، فسفر و سلنيوم مي ‌باشد. روي، آهن، مس، منيزيوم، منگنز و پتاسيم از ديگر مواد معدني موجود در فت فيس هستند.

  خواص فت فيس:
  - نوكلئيك اسيدها و نوكلئوزيدهاي موجود در اين كپسول، ترميم بافت‌ها را تسريع كرده و روند پيري را كند مي ‌سازند.
  - ويتامين E اين محصول كه جهت زيبايي و شفافيت پوست و رفع چين و چروك هاي پوست هميشه توصيه مي گردد .
  - امگا 3 كه پوست را لطيف و روشن مي كند و همچنين مانع پيري زودرس ميباشد و خواص بسيار مهم ديگري كه در بدن دارد  برخي از امكانات و قابليتها:

 • فت فيس از پيري زودرس صورت جلوگيري كرده همچنين باعث بازسازي بافتهاي قديمي ميشود
 • با مصرف قرصهاي فت فيس در كوتاهترين زمان ممكن صورت خود را چاق كنيد
 • داراي ويتامينهاي گروه بي ،ويتامين اي ،و امگا 3
 • محصولي كاملا گياهي و بدون عارضه اورجينال آمريكا
 • ارسال رايگان به تمام نقاط ايران و دريافت مبلغ پس از تحويل كالا
 • در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.


  بند انداز برقي صورت و بدن برونز

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  بند انداز برقي صورت و بدن برونز        قيمت: 280,000 ريال  http://shopsoft.ir/images/products/shop13382_2198_1.jpg  خانم ها و آقايان، دخترها و پسرها ، سالن دار ها و آرايشگران خوش سليقه و زرنگ :
  اگر از موچين، موكن، موبر،ب نداندازهاي نخي و سنتي و ساير محصولات شيميايي و مكانيكي از بين برنده موهاي زائد خسته شده ايد و استفاده از آن هم براي خودتان و هم براي مشتريان عزيزتان زجر آور،درد آور ، وقت گير و همراه با عوارض جانبي است با خريد يك دستگاه بندانداز حرفه اي اتوماتيك برقي برونز ساخت كشور چين با استفاده بسيار آسان و دوست داشتني سبب جلب مشتريان زياد و رونق كسب و كارتان شويد و از همه مهمتر رضايت از كاركرد و ارايه خدماتتان را جلب نماييد و پوستي لطيف ، زيبا و بدون مو را تجربه نماييد!!

  توجه: اين دستگاه اپيليتور نيست بلكه موها را به وسيله نخ از ريشه در ميآورد ولي اتوماتيك و بدون استفاده از دست است و قابل استفاده براي همه ميباشد


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • استفاده آسان و راحت، مناسب براي مصارف خانگي، سالنها و آرايشگاه ها
 • رهايي از موهاي ضخيم و زيرپوستي نازيبا، حتي موهاي ريز و نازك
 • با كاركردي طبيعي، بدون عوارض جانبي و بدون آسيب رساندن به پوست
 • بدون بكارگيري از مواد شيميايي، هورمون، حرارت، پرتوافكني و تيغ
 • سازگار با هر نوع پوستي (حتي پوست هاي حساس بانوان)
 • صددرصد مطمئن و موثر، توصيه شده توسط متخصصين پوست و مو
 • داراي موتور الكتريكي بادوام و پرقدرت اصل آلمان و نخ سيلك طبيعي اصل ايتاليا
 • داراي تائيديه هاي معتبر بين المللي و ساخت كشور چين
 • ارسال به تمام نقاط ايران و دريافت مبلغ پس از تحويل كالا
 • در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد
 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  بند انداز برقي صورت و بدن برونز
  http://shopsoft.ir/images/products/toosbazar_2082_2.jpg  تغيير رنگ چشم به رنگ دلخواه با جلوه اي كاملا طبيعي بر روي چشم.

  لنز رنگي چشم اينوا Multi color(چند رنگ) با جلوه اي كاملا طبيعي بر روي چشم
  - قابليت انطباق كامل با حالت چشم
  - در 5 رنگ زيبا و متنوع و با جلوه اي كاملا طبيعي بر روي چشم
  - بدون ايجاد حساسيت و عوارض
  - محصول تايوان
  در هنگام سفارش كالا رنگ محصول را با توجه به جدول رنگ موجود در تصوير انتخاب نماييد. در رنگ بنديهاي عسلي،آبي،خاكستري ، سبز، بنفش

  روشهاي خريد محصول:
  1- دريافت وجه هنگام تحويل كالا: در اين روش كالا براي شما ارسال شده و 3 تا 5 روز كاري به دستتان رسيده و مبلغ كالا و هزينه ارسال ( براي اين محصول 3000 تومان) را هنگام دريافت كالا به مامور پست ميدهيد.
  2- واريز وجه به حساب( خريد نقدي): كه كالا ظرف 2 تا 3 روز كاري به دستتان رسيده و هزينه ارسال نيز رايگان است.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • داراي مجوز بهداشت و ورود كالا
 • محصول تايوان
 • قابليت انطباق كامل با حالت چشم
 • در 5 رنگ مركب زيبا و متنوع و با جلوه اي كاملا طبيعي بر روي چشم
 • بدون ايجاد حساسيت و عوارض

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  لنز رنگي چند لايه اينوا داراي مجوز بهداشت  خريد ست كامل مانيكور

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  ست كامل مانيكور   قيمت: 125,000 ريال

  http://shopsoft.ir/images/products/erfanmarke_2154_3.jpg

  براي انجام عمل پديكور و مانيكور رعايـت بهداشت بسـيار ضروري اســت.
  بهتر است هر فرد براي خود ابزار مانيكور اختصاصي داشته باشد و هر بار كه به آرايشگاه مي رود آن را با خود براي استفاده به همراه ببرد
  زيرا يكي از راه هاي شيوع بيماري هاي مسري مانند ايدرز و هپاتيت و ... همين تيغه ها وابزارهاي پديكور و مانيكور است.


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • داراي 5 ســــر براي بــــراق كردن
 • تميـــــز كردن اطــــراف ناخـــن و جــــلا دادن
 • جديدترين در دنياي مد و فشن
 • ناخنهاي زيبا = دستان زيبا
 • اين آخرين چيزي است كه براي زيبايي نياز داريد.

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  ست كامل مانيكور


  سفيد كننده ليزري دندان وايت لايت

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  سفيد كننده ليزري دندان وايت لايت  قيمت: 185,000 ريال

  http://shopsoft.ir/images/products/shop13382_2043_2.jpg

  آيا دندان هايي زرد داريد و از خنديدن خجالت مي كشيد ؟ آيا دوست داريد بخنديد و ديگران از خنديدن شما به خنده درآيند ؟
  آيا دوست داريد ديگر دندان هايتان زرد نباشد و به رنگ سفيد خالص درآيند ؟
  پس سفيدي دندانهايتان را از ما بخواهيد با پودر سفيد كننده دندان شما پس از استفاده، دندان هايي سفيد و براق خواهيد داشت كه جرات خنده را در شما چندين برابر خواهد كرد و توجه همه را به سوي شما جلب خواهد كرد.
  مزاياي پك سفيد كننده دندان white light :
  بدون آسيب رساندن به دندان، تجمع پلاك ها را از بين مي برد.
  باكتري هاي مضر دهان را از بين مي برد.
  جذب فلورايد را در دندان ها افزايش مي دهد.
  باعث شادابي لثه ها مي شود.
  از پوسيدگي دندان ها جلوگيري مي كند.
  بدون آسيب رساندن به دندان ها تجمع پلاك ها را از بين مي برد باكتر هاي مضرر را از بين برده و از پوسيدگي دندان ها جلوگيري مي كند.
  تركيب جديد اين فرآورده باعث جذب سريعتر فلورايد ميشود


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • سفيد كرده دندان ها تنها در عرض 10 دقيقه
 • استفاده آسان و ايمن
 • سيگاري ها ديگر نگران دندان هاي زردتان نباشيد
 • مناسب و بسيار عالي براي استفاده قبل از مهماني ها
 • ميتوانيد به راحتي در منزل استفاده كنيد و در كوتاه ترين زمان به نتيجه مطلوب برسيد
 • ارسال به تمام نقاط ايران و دريافت مبلغ پس از تحويل كالا
 • در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد

 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد سفيد كننده ليزري دندان وايت لايت


  صابون پف صورت

  سه شنبه 6 دی 1390 08:59 ق.ظ

  صابون پف صورت   قيمت: 70,000 ريال

  http://shopsoft.ir/images/products/shop13382_1977_2.jpg

  صابون پف دهنده صورت با فرمولي جديد و پيشرفته
  داراي عصاره گيلاس و زنجبيل
  و مناسب براي انواع پوست
  اين صابون حاوي تركيبات طبيعي با بازسازي پوست باعث صافي و شادابي آن شده و لك هاي سياه را ازبين مي برد. اين محصول با ايجاد رطوبت سبب مي شود تا پوست شما صاف تر و لطيف تر از قبل شود و اثري از لك ها بر جا نماند و با بهبود مشكلات پوستي جواني و زيبايي پوست را به ارمغان مي آورد.
  اين صابون با ايجاد رطوبت و شادابي پوست چين و چروك هاي آنرا از بين برده و حجم پوست صورت و گردن را افزايش مي دهد و پوست شما به طور طبيعي صاف ، درخشان و نرم خواهد شد. تركيبات طبيعي موثر با تحريك رنگدانه هاي پوست باعث از بين رفتن لك ها شده و روشني پوست را باعث مي شوند.

  محتويات :
  SODIUM SOAPA،GLYCERINE،TETRASODIUM،EDTA،VITAMIN C ،GINGER EXTRACT ،CHERRY EXTRACT ، FRAGRANCE


  برخي از امكانات و قابليتها:

 • اين محصول باعث بازسازي پوست وصافي وشادابي آن ميگردد
 • به پوست شما رطوبت ميبخشد و لك ها ي سياه را ازبين ميبرد
 • باعث افزايش حجم پوست صورت و گردن ميشود
 • با فرمولي جديد و پيشرفته و مناسب براي هرگونه پوست
 • پوست را به طور طبيعي صاف درخشان و نرم ميكند
 • ارسال به تمام نقاط ايران ودريافت مبلغ پس از تحويل كالا


 • براي مشاهده توضيحات و خريد بر روي لينك زير كليك كنيد.

  خريد صابون پف صورت


  • تعداد صفحات :10
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات